19 Nisan 2021 Pazartesi

Yeni Kitap: Avrupa Dev-Gençli'nin El Kitabı


Kitap Adı: Avrupa Dev-Gençli'nin El Kitabı

Düzenleyen: Eylem Eroğlu
Yayınevi: Boran Yayıncılık
Basım Tarihi: Nisan 2021


 

Boran Yayınları tarafından "Avrupa Dev-Gençli'nin El Kitabı" başlıklı kitabın I.Cildi yayınlandı.

"Bu kitabın yazılış nedeni, Avrupa’daki gençliği, daha yakından tanımak ve onları nasıl örgütleyeceğimize dair bir kaynak oluşturmaktır." denilen kitabın önsözünün tamamı:

 
"Önsöz

Vatanımızdan binlerce kilometre uzakta yaşayan gençleriz. Bu yüzden başta ırkçılık olmak üzere, yozlaştırma, yabancılaştırma, yalnızlaştırma saldırısı altındayız. Yaşadığımız onlarca sorundan tek bir çıkış yolumuz var. Yönünümüzü, Anadolu’ya, yüzümüzü halka, yüreğimizi kavgaya, bilincimizi iktidara, öfkemizi düşmana çevirmek!

Yani kısacası Dev-Gençli olmaktır. O yüzden Avrupa’da emperyalizmin saldırısı altındaki gençliği, Dev-Genç saflarında örgütlemeliyiz.

Bu kitabın yazılış nedeni, Avrupa’daki gençliği, daha yakından tanımak ve onları nasıl örgütleyeceğimize dair bir kaynak oluşturmaktır.

Kitabın, okuyacağınız bu ilk cildinde Avrupa’da yaşayan gençliğin sorunlarını ve Avrupa Dev-Gençliler’in kim olduğunu, neyi neden savunduklarını özetledik. Devam eden ciltlerde, nasıl örgütlenmemiz gerektiği ve faaliyetlere ilişkin hedeflerimiz ve görevlerimizi anlatacağız.

Bu kitabı okuyan sizlerin; yaşama daha bilimsel ve örgütlü bakmanız ve yaşamınızı değiştirmeniz dileğiyle..."

 

Kitabın PDF'si için TIKLAYIN

 

 


Kitabını İndirmek İçin Tıklayınız

Halkın Sesi Kütüphanesi İçin Tıklayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Halk Kütüphanesi

Kitaplarımıza ulaşmak için, arşivinizdeki kitapları paylaşmak için bizimle iletişime geçin... Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz
Yorumlar

Bizimle İletişime Geçin

Ad

E-posta *

Mesaj *